Gdynia , ul. Morska Grabówek

Lokal użytkowy , 4 000 m2

16 500 000 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 767397
Powierzchnia: 4 000 m2
Rok budowy: 2012
Cena za m2: 4 125 PLN
Cena: 16 500 000 PLN

Opis nieruchomości:

Obiekt zlokalizowany jest przy ulicy Morskiej w Gdyni, 800 metrów od dworca Gdynia Główna przy głównej trasie o dużym nasileniu ruchu (45000 pojazdów na dobę).

Oferujemy trzy salony wystawiennicze każdy o powierzchni 500m2 plus antresola 380m2. Powierzchnie są w pełni wykończone, wyposażone w węzły sanitarne przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz infrastrukturę teleinformatyczną.

Parter: dwa salony typu open space każdy o powierzchni 500 qm

Piętro: salon typu open space 500qm, atresola 380 qm, do górnego salonu dodatkowo jest zamontowana winda towarowa o długości 6 metrów, szerokości 3 metry i udźwigu 6 ton.

Powierzchnia serwisowa (istnieje możliwość przekształcenia jej funkcji) znajduje się na kondygnacji -1 z dwoma niezależnymi wjazdami. W jej skład wchodzi hala serwisowa na obecną chwilę uzbrojona w 9 podnośników z możliwością montażu kolejnych 4, wyciągi spalin, wentylację, podejścia ze sprężonym powietrzem, oświetlenie, hala lakiernicza (wraz z linią technologiczną Blowtherm do zakupu oddzielnie), hala blacharska, magazyn części, dwustanowiskowa myjnia, parking podziemny, części socjalne osobne dla mechaników i blacharzy oraz lakierników wyposażone w szafki ubraniowe, toaletę oraz prysznic, stołówka. Cała kondygnacja serwisowa ma około 2300m2. Ponadto na kondygnacji serwisowej znajduje się biuro mogące służyć za miejsce szkoleniowe czy też do obsługi klientów. Poza wymienionymi powierzchniami mamy do zaoferowania na kondygnacji +1 biuro mogące być wykorzystane na księgowość lub salę konferencyjną/ szkoleniową o powierzchni 30 qm z pełnym uzbrojeniem teleinformatycznym oczywiście także wykończoną „pod klucz” z niezależnym wejściem z wspólnej klatki schodowej wyposażonej w windę obsługującą wszystkie poziomy budynku. Na elewacji frontowej istnieje możliwość zainstalowania oznakowania, są również przygotowane miejsca wraz z podłączeniami elektrycznymi i gotowymi fundamentami pod totemy markowe.

Przed budynkiem jest parking na około 38 samochodów, dodatkowe miejsca można wyznaczyć z boku budynku oraz z tyłu, istnieje też możliwość zagospodarowania przyległych działek, które wchodzą w skład oferty. Łączna powierzchnia gruntu to ok. 4000 m2. Dodatkowo przy serwisie wybudowana jest w ubiegłym roku działająca Stacja Kontroli Pojazdów.

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym, został oddany do użytku w 2012 roku, zlokalizowany jest w doskonałym, widocznym miejscu, oferuje możliwość bezpośredniego wjazdu z obu stron ulicy Morskiej, która z kolei jest świetnie skomunikowana zarówno ze ścisłym centrum Gdyni, jak również ze wszystkimi pozostałymi obszarami Trójmiasta z uwagi na bliskość Estakady Kwiatkowskiego (zjazd z obwodnicy Trójmiasta).

Budynek z najemcami. Forma własności gruntu: użytkowanie wieczyste. 
Cena netto

Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Michał | Euro - Rent Nieruchomości

Telefon : 531370400

m.gralak@euro-rent.com.pl