Gdynia , ul. 10 Lutego Śródmieście

Lokal handlowy/usługowy , 140,41 m2

9 900 PLN

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 813935
Powierzchnia: 140,41 m2
Liczba pokoi: 1
Rok budowy: 2004
Cena za m2: 70.51 PLN
Cena: 9 900 PLN

Opis nieruchomości:

Prestiżowe lokale biurowe w samym centrum Gdyni. Powierzchnie mieszczą się w reprezentacyjnym Centrum Kwiatkowskiego u zbiegu ulicy Władysława IV i 10 Lutego. Dzięki takiemu położeniu, znajdujemy się w najważniejszym punkcie Śródmieścia, z dostępem do pełnego zaplecza handlowo - usługowego i wszystkim instytucji praz firm, mających siedziby nieopodal. Dodatkowo, z wyższych pięter i tarasów można podziwiać piękne widoki, na panoramę miasta i morze. 

Oferta dotyczy lokalu położone na parterze budynku. Duży witryny na całej powierzchni lokalu. Wejście od ul. Mściwoja, zaraz przy 10 Lutego. Lokal w bardzo dobrym standardzie.

W ofercie ponadto różne powierzchnie, o dalszych możliwościach adaptacyjnych przez najemcę. Wszystkie biura przygotowywane są do wynajmu w bardzo dobrym standardzie, bez umeblowania. Budynek charakteryzuje się nowoczesną bryłą i wyższym standardem wykończenia we wnętrzu. Do dyspozycji 2 windy osobowe i 1 towarowa. Dużo przeszkleń gwarantuje zarówno dobre doświetlenie, jak i ładne widoki. Lokale klimatyzowane, odmalowane, z nową wykładziną. Duże powierzchnie umożliwiają podział na mniejsze pomieszczenia lub pozostawienia powierzchni typu open space. W lokalach istnieje też możliwość wydzielenia aneksów kuchennych i łazienek. 

Warunki najmu:
* czynsz 20EUR /m2
* opłaty administracyjne w wysokości 15 PLN/m2
* ceny netto
* miejsce postojowe w hali garażowej 400 PLN brutto/miesiąc
* parking dla klientów 5 PLN/h
* okres najmu - minimum 3 lata
* kaucja 3-miesięczna (czynsz + eksploatacja)
* adaptacja w zakresie najemcy


Lokalizacja:

Skontaktuj się z agentem :
Michał | Euro - Rent Nieruchomości

Telefon : 531370400

m.gralak@euro-rent.com.pl